Állásajánlataink

Pozíció leírása Teszt folyamattechnikus Feladata / Tasks
  • Nyomon követi és rögzíti a teszt berendezések különböző paramétereit
  • és az állásidőt
  • Felépíti, működteti, ellenőrzi, karbantartja és javítja a teszt berendezéseket
  • Naprakészen tartja a tesztberendezések javítási és fejlesztési folyamatait
Elvárásaink / Requirements
  • Ipari elektronikai technikus/műszaki informatikai technikus vagy magasabb végzettség
  • Alapvető informatikai és hálózati ismeret/tapasztalat (Aktív és passzív hálózati eszközök, háttértároló rendszerek ismerete, szerverek működése stb)
  • Adatátviteli közegek és informatikai kommunikációs protokollok ismerete
  • Erős alapszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség
  • 3 műszakos 8 órás munkarend (hirtelen munkarend változásnál rugalmasság)
  • Jó csoportvezetői készség
  • Pro-aktivitás
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Előnyt jelent / Advantages
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeret
  • Programozási nyelvek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Felkeltettük érdeklődésed? Küldd el önéletrajzod e-mailben (tis_allas@jabil.com)!

Pozíció leírása
Meghirdetve 2017-07-25