Állásajánlataink

Pozíció leírása Áruátvevő Feladata / Tasks
  • A beérkezett szállítmányok gyors, pontos beérkeztetése, átvétele,
  • az adatok pontos és időbeni bevitele a SAP rendszerbe,
  • vámügyintézőkkel való kommunikáció és kapcsolattartás,
  • kommunikáció és kapcsolattartás, a beszerzési osztállyal,
  • fuvarszervezéssel, raktári csoporttal és a bejövő áru ellenőrzéssel,
  • dokumentumok pontos és naprakész kezelése.
Amit cserébe kínálunk / What we offer
  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Elvárásaink / Requirements
  • Érettségi, vagy középfokú végzettség.
  • hatósági targoncás jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Power Point) ismerete,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikáció képesség,
  • pontosság,
  • Műszakos munkarend vállalalása.
Előnyt jelent / Advantages
  • Raktározási ismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye: Polgár

Felkeltettük érdeklődésed? Küldd el önéletrajzod e-mailben (tis_allas@jabil.com)!

Pozíció leírása
Meghirdetve 2017-05-10