Állásajánlataink

Pozíció leírása Könyvelési csoportvezető Feladata / Tasks
  • a pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása
  • a Jabil Circuit Magyarország Kft. főkönyvi és analitikus könyvelésének
  • végzése a jogszabályok és belső utasítások alapján
  • pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • vevői könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • főkönyvi könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • tárgyieszköz könyvelő munkájának támogatása és ellenőrzése
  • SAP-val kapcsolatos feladatok támogatása és ellenőrzése
Elvárásaink / Requirements
  • gazdasági egyetemi (főiskolai) végzettség
  • legalább 5 év pénzügyi vagy számviteli területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent / Advantages
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • adótanácsadói képesítés
  • jó kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • US GAAP ismerete

Felkeltettük érdeklődésed? Küldd el önéletrajzod e-mailben (tis_allas@jabil.com)!

Pozíció leírása
Meghirdetve 2017-09-06