Állásajánlataink

Pozíció leírása Beültetőgép-kezelő Feladata / Tasks
  • A gyártási folyamatban használt gépek és berendezések szakszerű üzemeltetése, működésének biztosítása, esetleges karbantartása, javítása,
  • Előírt alkatrész adatbázis használata,
  • Alapanyagokkal való előírás szerinti gazdálkodás, részvétel az optimális termelési mutatók elérésében.
Amit cserébe kínálunk / What we offer

Szakmai és személyes továbbfejlődés,
teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
nemzetközi munkakörnyezet.

Elvárásaink / Requirements
  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Műszaki beállítottság
Előnyt jelent / Advantages
  • Gépész-, vagy elektronikai végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Nyitottság több műszakos munkarend vállalására.

Felkeltettük érdeklődésed? Küldd el önéletrajzod e-mailben (munka@jabil.com)!

Pozíció leírása
Meghirdetve 2017-07-07