Állásajánlataink

Pozíció leírása Automotive NPI Projektmérnök Feladata / Tasks
  • Komplex út termék bevezetési projekteket vezet az indulástól a termék életciklus végéig.
  • Önállóan irányítja a projekt ütemezését, a feladatok meghatározását, az előrehaladás riportálását és a vevői kommunikációt.
  • Gondoskodik arról, hogy a projekt eredmények elérjék a minőségi, technikai, ütemterv és költséghatékonyság követelményeit, szem előtt tartva a vevői elégedettséget.
  • Vezeti az előkészületeket, kiértékeli a berendezések üzembehelyezését, a gyártási layout-ot és a folyamat változásokat és/vagy a javító intézkedéseket.
  • Együttműködve az üzleti vezetéssel, részt vesz az árajánlatok készítésében, valamint a projektköltségvetés menedzselésében.
  • Technikai és project menedzsment szempontból fő vevői kapcsolattartóként működik.
Amit cserébe kínálunk / What we offer
  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • versenyképes bérezés,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Elvárásaink / Requirements
  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség.
  • Minimum 6-8 év mérnöki vagy projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat.
  • Folyékony/tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Vezetői tapasztalat
Előnyt jelent / Advantages
  • Project Management Professional (PMP) vagy ezzel egyenértékű oklevél
  • Új termékek bevezetésében (NPI) szerzett gyakorlat Ipari elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat.
  • Gyártói környezetben szerzett mérnöki tudás és gyakorlat
  • LEAN gondolkodásmód.

Felkeltettük érdeklődésed? Küldd el önéletrajzod e-mailben (tis_allas@jabil.com)!

Pozíció leírása
Meghirdetve 2017-01-30